vrijdag, 02 april 2021 20:16

Veiligheid, regels, nieuwbouw etc.

Veiligheid op en langs de baan                                                                                                                                                                                                                                  Zoals iedereen wel zal hebben ervaren, wordt er steeds meer gegolfd en ook op onze baan neemt het aantal rondjes vrijwel wekelijks nog steeds toe.                                              Omdat het ook buiten de baan met het vele wandelen drukker wordt, dient men nog meer de veiligheid van golfers en wandelaars in acht te nemen.                                                Binnen de golfbaan zijn de routing en uiteraard ook het plaatsen van de ballenvangers juist sterk bepaald door een optimale veiligheid, maar daarnaast is het uiteraard aan de golfers zelf om alert te blijven. Let bij het afslaan dan ook niet alleen op de passerende golfers maar zeker ook op de wandelaars op de wielerbaan. Een goed voorbeeld is de afslag naar hole 7 waar nogal eens een balletje out-of-bounce raakt.

Golfregels                                                                                                                                                                                                                                                                Vroeger moest je eerst flink de regels bestuderen alvorens je een regelexamen mocht doen en pas slaagde als je minimaal 16 van de 20 theorievragen goed had. Men leerde dan ook eerst het regelboekje bijna uit het hoofd en repeteerde tal van examenvoorbeelden. Tegenwoordig gaat het er allemaal wat gemakkelijker aan toe en valt op dat vele golfers niet of nauwelijks alle golfregels beheersen. Dit is best wel een manco, want daarmee sluipt er automatisch ook wat onzekerheid in het spel en de gevolgen daarvan zijn bekend.    Om nu op een speelse manier toch weer wat bijscholing te ondergaan, moet u maar eens de link golfregelexamen aanklikken.

Egolf-4U                                                                                                                                                                                                                                                                       Zoals bekend maken we vanaf 1 april gebruik van deze nieuwe registratie-software. Bij deze het verzoek van onze Registratie & Handicapcommissie om bij de tijdsinvulling de starttijd aan te houden en dus niet het voorgeprogrammeerde tijdstip waarop u een Q-kaart invult.

Nieuwbouw                                                                                                                                                                                                                                                                       De betonnen vloer van de sporthal ligt er inmiddels en de staalconstructie zal snel volgen. Na oplevering zal de nieuwe hal vermoedelijk eind augustus in gebruik worden genomen. Onderwijl zal begin juli de sloop plaatsvinden van de huidige sporthal en de nog aanwezige kleedkamers, zodat in augustus gestart kan worden met de nieuwbouw van FC Lisse met als opleveringstijdstip juni/juli 2022. Pas daarna zal de huidige kantine met bijbehorende ruimtes zoals ons clubhuisje worden gesloopt.                                                                                                        

Achter de schermen wordt nu ook al hard gewerkt aan invulling van de inrichting van ons clubhuis, een outdoor-lesruimte en niet te vergeten een nieuwe putting-green.  

Reminder Veiling FC Lisse
Zoals bekend profiteert Golfclub Ter Specke volop mee van alle faciliteiten van FC Lisse. Het noodgedwongen stoppen van de voetbalcompetitie en sluiten van de gebouwen heeft natuurlijk wel haar sporen achtergelaten. Als alternatief voor de jaarlijkse jeugdloterij heeft men een online loterij opgezet met als doel het realiseren van een mooi speelplein bij de nieuwbouw. Er zijn nu nog een paar weken te gaan alvorens de trekking op 15 april zal plaatsvinden en daarom wordt dan ook nogmaals een oproep gedaan om via deze weg een bijdrage te leveren. De loten kosten € 2,50 en er zijn voor €4.500,00 aan prijzen te winnen, waaronder een bon t.w.v. €1500,00 van Goodnight Slaapkamers en een fiets van Bemelman Bike Sport.       Voor nadere informatie en deelname kunt u het beste onderstaande link aanklikken. 

https://fclisseloterij.lotify.com/?affiliate=b429add5-4339-4e30-bcf0-10859e008b62Ook

Mocht u dit allemaal wat ingewikkeld vinden, dan kunt u ook even een mailtje sturen naar onze penningmeester via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met vermelding van het gewenste aantal loten.

Dick Faas

Loterij


 


Copyright Golfclub Ter Specke © 2017 - 2022