Week     09.00 - 12.30 12.30 - 16.30   Week     09.00 - 12.30 12.30 - 16.30
1 Ma 4-jan Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   6 Ma 8-feb Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 5-jan Lous Meijer Aart Koelewijn     Di 9-feb Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 6-jan Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 10-feb Jan Westein Elly Oudshoorn
  Do 7-jan Peter Staats Nico Stuffers     Do 11-feb Hans Put Marijke Groot
  Vr 8-jan Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm     Vr 12-feb Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm
                     
2 Ma 11-jan Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   7 Ma 15-feb Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 12-jan Simon Lagendijk Dick Ruigrok     Di 16-feb Lous Meijer Aart Koelewijn
  Wo 13-jan Peter van der Drift Elly Oudshoorn     Wo 17-feb Peter van der Drift Elly Oudshoorn
  Do 14-jan Hans Put Marijke Groot     Do 18-feb Hans Put Nico Stuffers
  Vr 15-jan Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Woerde     Vr 19-feb Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Woerde
                     
3 Ma 18-jan Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   8 Ma 22-feb Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 19-jan Lous Meijer Aart Koelewijn     Di 23-feb Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 20-jan Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 24-feb Gerard van Dijk Elly Oudshoorn
  Do 21-jan Hans Put Nico Stuffers     Do 25-feb Yvonne Allebes Marijke Groot
  Vr 22-jan Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Clemens     Vr 26-feb Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Harry Clemens
                     
4 Ma 25-jan Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   9 Ma 1-mrt Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 26-jan Simon Lagendijk Dick Ruigrok     Di 2-mrt Lous Meijer Aart Koelewijn
  Wo 27-jan Peter van der Drift Elly Oudshoorn     Wo 3-mrt Jan Westein Elly Oudshoorn
  Do 28-jan Yvonne Allebes Marijke Groot     Do 4-mrt Peter Staats Nico Stuffers
  Vr 29-jan Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Dick Faas     Vr 5-mrt Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo TOERNOOI
                     
5 Ma 1-feb Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit   10 Ma 8-mrt Harold Wassenaar Ed Maagdenberg/ Jules van de Donk/ Pim vd Spruit
  Di 2-feb Lous Meijer Aart Koelewijn     Di 9-mrt Simon Lagendijk Dick Ruigrok
  Wo 3-feb Gerard van Dijk Elly Oudshoorn     Wo 10-mrt Peter van der Drift Elly Oudshoorn
  Do 4-feb Peter Staats Nico Stuffers     Do 11-mrt Hans Put Marijke Groot
  Vr 5-feb Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo  Ank Scholte     Vr 12-mrt Niek van Ginkel/ Maurits van de Loo Ruud van der Helm
                     
      = nog in te vullen dienst =ingevulde dienst =onderlinge ruiling       Feestdag, geen marshal  
              Versie:   2-1-2021 10.00  uur


Copyright Golfclub Ter Specke © 2017 - 2022